ENERĢIJA
Enerģiju, kas nepieciešama ūdeņraža ražošanai var iegūt vairākos veidos, to starpā ar tradicionālajiem fosilajiem kurināmajiem, kodolenerģiju un atjaunojamajiem resursiem.
NĀKOTNE
Ūdeņraža pielietojums iezīmē jaunu tehnoloģiskā laikmeta sākšanos.
PRIEKŠROCĪBAS
Aizstājot vidi piesārņojošo oglekli ar videi draudzīgo ūdeņradi iegūstam alternatīvu enerģijas avotu

par mums

Mēs, uzņēmuma “Hydrogenis” komanda - enerģētikas un elektromobilitātes nozaru eksperti, esam pārliecināti, ka Latvijai ir jākļūst par valsti, kur ūdeņraža izmantošana ir alternatīvās enerģijas ieguves veids.

Mēs ticam, ka, attīstot ūdeņraža ražošanu, mūsu valsts var iegūt pilnīgu enerģētisko neatkarību.

Latvijas profesionālākie projektētāji, sertificēti gāzes iekārtu inženieri un elektromobilitātes speciālisti, apvienojot savas zināšanas un pieredzi, ir radījuši reālus risinājumus, kas dod iespēju, ražojot ūdeņradi, pārvērst to alternatīvā, konkurētspējīgā produktā.

Ūdeņradi var izmantot kā alternatīvo (bezizmešu) degvielu transporta līdzekļiem - autotransportam, vilcieniem, iekšzemes kuģiem u.c. Ar ūdeņradi var darbināt jebkuru ierīci, kurai līdz šim bija nepieciešams izmantot elektroenerģiju, sākot no mobilā tālruņa līdz pat apkures iekārtai.

Eiropas kontekstā - būtiskākā ūdeņraža izmantošanas priekšrocība ir iespēja ekoloģiski ražot alternatīvu enerģiju, kas nepiesārņo apkārtējo vidi, nerada kaitīgos izmešus. Šīs nozares attīstībai tiek atvēlēti bagātīgi Eiropas fondu līdzekļi, un mēs aktīvi izmantojam iespēju Latvijai piesaistīt Eiropas fondu finansējumu.

Mēs ticam, ka, apvienojot zināšanas, modernās tehnoloģijas un finansējumu, Latvijai ir neierobežotas iespējas ūdeņraža izmantošanu attīstīt konkurētspējīgu produktu ražošanai.